Oskar 1-persoonsbed
Meer informatie
Oskar 1-persoonsbed in Fresh Oak (met lengtematen!)
Op zoek naar een modern ledikant met een bijzondere uitstraling? Dan is 1-persoonsbed Oskar een echte aanrader! We kunnen u dit bed in drie lengtematen aanbieden:
90 x 200 nu voor € 579,00
90 x 210 nu voor € 599,00
90 x 220 nu voor € 619,00
Bovenstaande prijzen zijn exclusief lattenbodem en matras. Deze kunt u uiteraard wel bij ons bestellen.
In dezelfde stijl zijn een mooi nachtkastje en een bijpassende commodekast verkrijgbaar:
Nachtkastje nu voor € 349,00
Commodekast nu voor € 559,00
Ook kunt u verlichting voor op het hoofdbord bijbestellen.
Helaas is momenteel geen foto van het 1-persoonsbed beschikbaar. Daarom is ter illustratie een afbeelding van de 2-persoons uitvoering geplaatst.
Een mooie, bijpassende kledingkast is model Braxton. Deze is in drie maten en (o.a.) in de kleur Fresh Oak leverbaar:
2-deurskast nu voor € 1059,00
3-deurskast nu voor € 1359,00
4-deurskast nu voor € 1769,00
U bent van harte welkom - na het maken van een afspraak - kledingkast Braxton (in de kleur Natuur) in onze showroom te komen bekijken!
Beschrijving
Oskar 1-persoonsbed in Fresh Oak (in drie lengtematen!)
Dit mooie en stevige ledikant van Maxfurn heeft een moderne uitstraling en is een echte aanwinst in ons assortiment! Het is uitgevoerd in de kleur Fresh Oak, een neutrale kleur, die gemakkelijk te combineren is. Het bed is gemaakt van zogenaamd Lamulux: duurzaam en onderhoudsvrij materiaal dat vrijwel niet van echt hout te onderscheiden is.
Het Oskar 1-persoonsbed, met leuk gevormde pootjes en een mooi bewerkt hoofd- en voetbord, is in drie lengtematen leverbaar:
90 x 200 nu voor € 579,00
90 x 210 nu voor € 599,00
90 x 220 nu voor € 619,00
In dezelfde stijl is een mooi nachtkastje met een deurtje en een open vak verkrijgbaar. U kunt kiezen voor een naar links of naar rechts openend deurtje. Daarnaast kunnen we u een bijpassende commodekast met twee deuren en een open vak aanbieden:
Nachtkastje nu voor € 349,00
Commodekast nu voor € 559,00
De afmetingen van het ledikant zijn: 202 resp. 212 resp. 222 cm lang, 98 cm breed en 73 cm hoog.
Extra optie: verlichting voor op het hoofdbord, verkrijgbaar in een rond en een vierkant model: nu voor € 129,00
We leveren u ledikant Oskar zonder lattenbodem en/of matras, maar deze zijn uiteraard wel bij ons te bestellen. We adviseren u daar graag bij!
Het bed is ook verkrijgbaar als 2-persoonsbed in de breedtematen 140, 160 en 180 en lengtematen 200, 210 en 220. Deze variant vindt u elders op deze website.
Een mooie, bijpassende kledingkast, die onder andere in de kleur Fresh Oak te verkrijgen is, is model Braxton. Deze kast is leverbaar in drie afmetingen:
2-deurskast nu voor € 1059,00
3-deurskast nu voor € 1359,00
4-deurskast nu voor € 1769,00
Extra opties:
De kast is (zonder extra kosten) uit te breiden met een kooflijst. Deze kunt u laten voorzien van verlichting:
Verlichting kooflijst (voor alle afmetingen) nu voor € 79,00
Extra legplank smal (voor 2- of 4-deurskast) nu voor € 55,00
Extra legplank breed (voor 3- of 4-deurskast) nu voor € 75,00
Extra roede smal (voor 2- of 4-deurskast) nu voor € 25,00
Extra roede breed (voor 3- of 4-deurskast) nu voor € 25,00
De afmetingen van de kledingkast zijn: 220 cm hoog, 65 cm diep en 120 resp. 180 resp. 240 cm breed.
Helaas is er geen afbeelding van kledingkast Braxton in de kleur Fresh Oak. Op de afbeeldingen van de 2-, 3- en 4-deurskast heeft de kast de kleur Natuur.
Kledingkast Braxton staat (in de kleur Natuur) opgesteld in onze showroom. U bent van harte welkom deze (na het maken van een afspraak) te komen bekijken!
Extra informatie
Merk | Maxfurn |
---|---|
Afmetingen | 90x200, 90x210, 90x220 |
Kleur | naturel |
Voorraad status | Op bestelling leverbaar |