Infans Color halfhoogslaper Wit/beuken
Meer informatie
Infans Color halfhoogslaper in matwit-beuken
Voor wie een echte hoogslaper nog wat te hoog vindt, heeft deze leuke en praktische halfhoogslaper de ideale maat! Hij is gemaakt van massief beuken en in matwit gelakt MDF.
Halfhoogslaper nu voor € 419,00
* inclusief bedbodem *
U kunt de halfhoogslaper uitbreiden tot een complete slaapkamer met een bijpassende kledingkast, bureau en commodekast. Ook zijn er hutwanden bij te bestellen om een gezellige speelhut onder het bed te creëren.
- ook verkrijgbaar in antraciet grijs met beuken én volledig in wit (zie elders op onze website)
- gemakkelijk om te bouwen tot een 1-persoonsbed!
Bij aankoop van meerdere artikelen kunnen we u altijd een speciale totaalprijs aanbieden. Bel of mail ons voor een vrijblijvende prijsopgave.
Beschrijving
Infans Color halfhoogslaper in matwit-beuken
Wanneer een echte hoogslaper nog iets te hoog is voor uw kind, heeft deze leuke en praktische halfhoogslaper de ideale maat. Hij is gemaakt van massief beuken en in matwit gelakt MDF. Een stabiel bed met een neutrale, frisse uitstraling.
Halfhoogslaper nu voor € 419,00
* inclusief bedbodem *
De halfhoogslaper is voorzien van een rechte ladder, die zowel links als rechts kan worden gemonteerd. Het bed wordt inclusief lattenbodem en exclusief matras geleverd. Een matras kunt u natuurlijk wel bij ons bestellen. We adviseren u daar graag bij!
U kunt de halfhoogslaper uitbreiden tot een complete slaapkamer in deze leuke stijl met de onderstaande bijpassende meubels:
Tweedeurskast nu voor € 599,00
Bureau nu voor € 269,00
Commodekast nu voor € 419,00
Wanneer u (een van) deze artikelen los wilt bestellen, kunt u dit elders op deze website doen.
Ook zijn er hutwanden - voorzien van een leuk, rond raampje - bij te bestellen om een gezellige speelhut onder het bed te creëren: nu voor € 109,00 per stuk.
De afmetingen zijn als volgt:
halfhoogslaper: 120 cm hoog, 208 cm lang en 103 cm breed
2-deurskast: 177 cm hoog, 77 cm breed en 55 cm diep
bureau: 75 cm hoog, 120 cm breed en 60 cm diep
commodekast: 75 cm hoog, 78 cm breed en 41 cm diep
Alle meubels zijn ook verkrijgbaar in antraciet grijs met beuken en helemaal in matwit (zie elders op onze website).
Na gebruik als halfhoogslaper is het bed gemakkelijk om te bouwen tot een laag 1-persoonsbed.
Bij aankoop van meerdere artikelen kunnen we u altijd een speciale totaalprijs aanbieden. Bel of mail ons voor een vrijblijvende prijsopgave.
Extra informatie
Merk | Infans |
---|---|
Afmetingen | 90x200 |
Kleur | wit |
Jongen / meisje | Bed voor jongens, Bed voor meisjes |
Voorraad status | Uit voorraad leverbaar |